Biatlon

LETNÍ SEZÓNA 2019

II.ČP Bystřice pod Hostýnem 14..15.6.2019

9 medailí z druhého podniku ČP v letním biatlonu a potvrzení průběžného 1. místa v soutěži družstev MČR. Dája 2x zlato, Lukyn 2x zlato, Tonda 1x lato, Matyáš 1x stříbro, Ilonka 1x bronz, Sára 1x stříbro, Lucka 1x bronz.

I. ČP Staré město pod Landštejnem 1.-2.6.2019

7 medailí z úvodní ČP a průběžně 1. místo v soutěži družstev přivezli biatloňáci ze STMPL. Dařilo se M.Menouškovi 1x zlato, L.Kulhánkovi stříbro, Ilonce 1x bronz, Dáje 2x bronz, T.Hronovi 1x bronz, V.Hronovi 1x bronz.

ZIMNÍ SEZÓNA 2018/2019

17 ! medailí ze zimního MČR 2019 v NMNM do Vrchlabí…

Vynikajícího výsledku dosáhli biatlonisté KB Krkonoše na zimním MČR v NMNM 8.-10.3.2019. Celkem 17 cenných kovů, z toho 10! zlatých, 4 stříbrné a 3 bronzové medaile získali biatlonisté z Vrchlabí. V celkovém pořadí družstev znovu získali 1.místo a obhájili tak své umístění z loňské sezóny. A.Kulhánková 3x zlato, I.Plecháčová 3x zlato, A.Hron (1-1-1), D.Tomášková (1-2-0), L.Jandurová (1-1-0), L.Kulhánek (2-0-0), M. Kunčík (0-0-2),K. Mečířová (1-0-0). Závodilo se v štafetách dvojic, závodu s hromadným startem a sprintu.

MČR – LETNÍ BIATLON Staré město pod Landštejnem 21.9-22.9.2018

Celkem 3 individuální medaile a 1 týmovou ze štafety získali biatlonisté na letním MČR. Dvě zlaté z individuálních závodů  získal L.Kulhánek a bronz ze sprintu A.Kulhánková. Zlatou ze štafety přidala děvčata ve složení. T.Novotná, D.Tomášková a A.Kulhánková. V celkovém pořadí MČR družstev získalo družstvo KB Krkonoše 2.místo! Gratulujeme.

3.ČP v letním biatlonu 8.-9.9. Jilemnice

Dvě zlaté ve vytrvalostním závodě získali sourozenci Kulhánkovi a k nim se přidala stříbrná Ilonka Plecháčová. Tak jsme zahájili 3. díl ČP v letním biatlonu. Druhý den ve sprintu další tři medaile do Krkonoš. Lukáš Kulhánek a Ilonka Plecháčová berou stříbro a A. Kulhánková bronz. V celkovém pořadí jen těsně klesáme na 2. příčku v soutěži družstev. Vše se rozhodne na MČR.

IMG-20180913-WA0018

2.ČP v letním biatlonu 23.-24.6 Bystřice pod Hostýnem

Na úvod tři medaile z hromadného závodu – zlatá L. Kulhánek, stříbrná D.Tomášková, bronzová I.Plecháčová. Na druhý den sprint – 2x zlatá L. Kulhánek a I.Plecháčová a bronzová A.Kulhánková. Celkově jsme průběžně na 1. místě v soutěži družstev.

1.ČP v letním biatlonu – 9.-10.6. Letohrad

První ČP v letním biatlonu v sezóně 2018 se pro biatlonisty KB Krkonoše stal prozatím nejúspěšnějším v počtu získaných medailí. 7 biatlonistů, kteří se kavalifikovali na ČP bojovali  ve sprintu a následně ve sprintu se štafetovou střelbou. Dvě ZLATÉ veze domů L.Kulhánek a jednu ZLATOU A.Kulhánková, dvě BRONZOVÉ D.Tomášková. Gratulujeme!

IMG-20180610-WA0008

Biatonisté KB Krkonoše jsou MISTŘI REPUBLIKY 2018!

V celkovém hodnocení MČR družstev 2018 se poprvé v historii MISTRY ČR stali žáci KB Krkonoše. Slavnostní vyhlášení této soutěže proběhne při vyhlašování biatlonisty roku 23.5.2018 v Praze.

MČR v biatlonu NMNM 23.-25.2.2018

Den 1. – štafety – Absolutní nadvládu předvedli naši biatlonisté ve štafetách na MČR! Ve všech 4 kategoriích jsme získali mistrovské medaile a to ještě pátá štafety kluků do poslední střelby bojovala o stříbro… Mistři republiky jsou : P.Hák a M.Kunčík, A.Hron a L.Kulhánek, T.Novotná a D.Tomášková, G.Matoušová a A.Kulhánková…..GRATULUJEME!

Den 2. – hromaďákDvě zlaté, stříbrná a jedna bronzová medaile z MČR. A.Hron a L.Kulhánek jsou mistři republiky v individuálním závodě, D.Tomášková je stříbrná a T.Novotná bronzová.

Den 3. – sprint Stříbrný P.Hák a bronzová A.Kulhánková. Bohužel z důvodu porušení pravidel o označení lyží byli z prvního a druhého místa disqalifikováni A.Hron a L.Kulhánek.

III. ČP Jablonec n. Nisou

Celkem 7 individuálních medailí přivezli biatlonisté z III. ČP v Jablonci. Vítězná vlna pokračuje a v soutěži družstev jsme navýšili vedení před MČR již na 19 bodů. Vše se rozhodne na MČR v NMNM.

20180211_144421

ODM 2018

Biatlonisté zažili veleúspěšnou olympiádu dětí a mládeže 2018 v pardubickém kraji. Všech sedm členů výpravy si z olympiády přivezlo minimálně jednu medaili! Celkem jich bylo 8 individuálních a 2 ze štafet. V celkovém pořadí kluci ovládli soutěž krajů a děvčata skončila na 3.místě.