Klubové oblečení

Klubové oblečení 2017

Od sezóny 2017 /2018 máme nový design oddílového oblečení. Týká se prozatím zimního vybavení – závodních kombinéz, které závodníci budou fasovat a které se budou vracet a dále zimních bund pro trénink –  teplejších, sportovních bund pro trénink – slabších, vest a převlékacích kalhot. K dispozici bude nabídka čepic jednovrstvých a dvouvrstvých a čelenky. Specifikace jednotlivých kusů oblečení :

XC Bunda – Závodní běžecká bunda z třívrstvého materiálu Zerowind. Obsahuje regulovatelný obvod krku, dvě boční zipové kapsy, voděodolné zipy s krytkami na obou stranách, elastické manžety s otvorem na palec v rukávech, protiskluzovou gumu v pase a reflexní prvky. Zadní díl je vyroben z materiálu Roubaix pro lepší odvětrávání.  

Sportovní bunda BENTON – Lehká sportovní bunda z materiálu Mikrotex. Podložený propínací zip na předním díle s krytkami na obou koncích. Rukávy zakončené do gumy, v pase zakončení do protiskluzové slikonové gumy. Boční kapsy obsahují zipy se stop systémem. Boční díly, podramenní díly a spodní části obou rukávů jsou zhotoveny z elastického materiálu Roubaix pro větší volnost pohybu sportovce. Na bočních dílech reflexní prvky.

XC Vesta – Závodní běžecká vesta z třívrstvého materiálu Zerowind. Obsahuje dvě boční zipové kapsy, voděodolné zipy s krytkami na obou stranách a reflexní prvky. Zadní díl je vyroben z materiálu Roubaix pro lepší odvětrávání.

XC Kalhoty – Dlouhé kalhoty jsou vyrobeny ze dvou materiálů: přední díl z ne-elastického materiálu Zerowind či Softshell, zadní díl z elastického Roubaix. Tato kombinace zajišťuje elegantní vzhled kalhot a současně neomezuje sportovce v pohybu. Na přední části dvě standardní zipové boční kapsy s aretačními jezdci, na zadním dílu nohavic reflexní prvky. V pase guma a šňůrka ke stažení. Prošitá kolena. V bocích voděodolné podložené zipy, které lze rozepnout po téměř celé délce kalhot od nohavic až do pasu. Tyto kalhoty jsou proto vhodné i jako převlekové oblečení před či po sportovním výkonu.

Bunda-4 Bunda-6 Kalhoty-1 Kombineza_1

 

Objednávka týmového oblečení-zima 17

 

Klubové oblečení 2011 – 2016

18  01  17  1007

Objednávka týmového oblečení-zima  2016 / 2017

Objednávka týmového oblečení – léto 2016 / 2017