Vzkazy a diskuse

Na této stránce můžete přidávat vzkazy, případně se ptát na to, co Vás zajímá.

2 komentářů

 1. Lucie J. napsal:

  Dobrý den všem,
  od cca 20. 12. 2017 postrádáme 2x vak na běžky (černý Swix a černý Intersport). Pravděpodobně zůstaly ve Vejsplaších v šatně po tréninku (ale s jistotou to nevím). Pokud byste je někdo objevil, prosím o zprávu na 603 155 397. Předem moc děkuji za pomoc a přeji všem šťastný nový rok! Lucie J.

 2. Eva Háková napsal:

  Ahoj všichni sportovní přátelé, jsem plná emocí z prožitého víkendu v Novém M.n.M.a nedá mi to, abych na něj nereagovala. Asi by stačilo vyjádřit poděkování Tomášovi Kulhánkovi, ale dík patří více lidem- přes trenéry i rodiče až po obětavou pomoc při mazání Ládi Háka i dříve Pavla Jebavého.
  To, co předvedli všichni „Kulhánci“ při všech třech závodech bylo úžasné-některým se střelba povedla, některým méně, ale to je jen otázka zralosti a let zkušeností a tréninku, třeba pod vedením Honzy Suchardy. Ovšem po běžecké stránce mě udivila maximální připravenost ( dynamika,síla a rychlost ) v běžeckém projevu všech děcek zvláště v klasické technice. Je to samozřejmě celoroční Tomášova práce, ale je pravdou, že v nácviku klasické techniky je hlavním koučem Roman Skalický, za to mu patří velký dík.
  Je totiž už vzácné, že někdo ctí ty poctivé principy krásného klasického stylu z dob slávy norských a švédských běžců. Vliv Romana je znát na každém závodníkovi z jeho skupiny.
  Bylo by tedy škoda, kdyby vedení jen tak všechny trenéry poplácalo po rameni se slovy – dobrý, jde se dál, protože víme všichni, včetně mě i Zdenka, kolik je za tím dřiny a umu.
  Takže ještě jednou děkujeme, jako rodič tleskám , jako profesionál…smekám.
  Jen tak s chutí dál. Eva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *